| N0H4CK a întrebat:

Știe cineva cam cat se câștigă ca angajat la Lidl? Ce bonusuri primești, preme de sarbatori, bonuri de masa?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Cat sa supravietuiesti.

| Furnicuta000 a răspuns:

Intra pe site-ul undelucram.ro ca sa vezi salariile. Un casier castiga in jur de 2000 lei si bonuri de 300 lei, iar bonusul pe an e de 800 lei. Daca ai alta functie in magazin, poti sa iei si 4000 lei, dar cred ca iti trebuie si studii

| zilog a răspuns:

De preferat sa fii student ca sa ai sanse mai mari sa te angajeze acolo
le plac studentii pentru ca pot sa le scoata ochii ca i-au lasat sa se duca la treba lor la facutate iar acum mai vor si bani multi
hai mai taie macoaroana nu mai cere tu atatia bani dupa ce ca te-am lasat sa mergi la examene