| HerrAdrian a întrebat:

Cat ma duce ca pret sa pun un soft stage 2 pe un 1.9 tdi ajm mk4+o evacuare inox cap coada(la o putere de 200 HP)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai suntem noi service sa iti spunem? Du-te pana la un service, vezi cat zic cei de acolo ca te costa mai intai piesele, si toate cele apoi manopera, fiecare service cu distribuitorul lui si tot asa, doar specialistii in cauza iti pot spune real pretul, nu noi.

| HerrAdrian explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca am adresat o intrebare tuturor persoanelor din acest grup, tinand cont ca pot pune fel de fel de intrebari!