| gheorghe_9417 a întrebat:

Salut oameni faini. Intrebarea mea ar fi, daca este cineva care a fost la preselectii/probe pentru EXATLON ROMANIA si mi-ar putea spune in ce constau si daca mai sunt si alte criterii de selectie, exemplu interviu, etc? Deasemenea, este nevoie sa fii sportiv de performanta ca sa fii contactat? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| elcosmin a răspuns:

Pai anca mihailescu nu facuse sport deloc. Mai... Am auzit ca peste 7000 de oameni s-au inscris. Voiam si eu sa ma inscriu dar am bacul la anul laughing. Doamne ajuta sa fii selectat, dar din cate am auzit, inainte de probe sportive, cu 24 de ore inainte nu trebuie sa mai bei deloc apa, te baga intr-o camera cu mai multe persoane, iti pune intrebari, iti face analize, si test psihologic, incat sa te declare apt de a participa la exatlon. Iti urez succes si sper sa te ajute ce ti-am dat. Chiar ma rog mult pentru tine sa ajungi acolo. Poti sa-mi spui cum te cheama? laughing in caz de te vad la televizor