| Ana0987654321 a întrebat:

Salutare!
Deci...sunt din R.Moldova si vreau după clasa 9 sa merg in Romania sa studiez la liceu mai departe.
Am înțeles că poți sa nu repeți cl 9 ci poți sa treci in a 10 de odată.
Dati-mi va rog cât mai multe informații despre continuarea studiilor în România... cămin, absolut totul.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Yasmin875 a răspuns:

Eu cunosc doi moldoveni(o fata si un baiat)care au venit in Romania sa faca liceul si au mai repetat o data clasa a 9-a.Au fost in clasa cu mine.