| FlorinDraghici98 a întrebat:

Salutare,
Este posibil sa ma inrolez in armata cu 8 clase?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, e imposibil.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Trebuie să faci liceul militar că altfel nu ai cum.

| ElenaSA a răspuns:

Indiferent de domeniu ai nevoie de studii.Incearca sa mergi mai departe si sa termini liceul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici gand.

| Prietenoasa a răspuns:

Nu! Trebe terminat liceul mai de mult era obligatoriu sa faci armata tata a facut apoi poti sa iti faci si o facultate daca nu la armata in continuu dar, e naspa daca vine un razboi si esti la armata la razboi si ai sanse sa mori daca nu te trimite in Afganistan sau Siria.

| infectieacuta a răspuns:

Nu frate... fa mai intai liceul militar si apoi laughing nu visa la asa ceva, trebuie sa ai peste 18 ani.

| Lara123 a răspuns:

Posibil ca voluntar, nu sunt sigura...