| Valy28moraru a întrebat:

Salutare,îmi poate spune cineva când se mai pot face înscrieri pentru sgp?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Salut. Inscrierile la SGP s-au incheiat la sfarsitul lunii Mai. Urmatoarea este la anul tot prin luna Mai.
Daca ai vreo curiozitate despre asta ma poti intreba. Acum cateva zile am dat si eu probele sportive si psihologice pentru SGP.

| Valy28moraru explică (pentru CIaudiu):

Încă o întrebare, am adresat multora întrebare asta și sunt confuz de răspunsuri
Pot intra la sgp cu tatuaj la vedere?
Mulțumesc

| CIaudiu a răspuns (pentru Valy28moraru):

Depinde de aspectul său si ce semnificatie are pentru tine. Ei te vor intreba despre el si daca considera ca are o insemnatate reala pentru tine si tatuajul nu "dauneaza" vizual, poti sta linistit.

| Valy28moraru explică (pentru CIaudiu):

îți mulțumesc!