| TnyBZ a întrebat:

M-am hotarat ca dupa terminarea liceului sa merg la scoala de agenti de la Campina. Problema nu este admiterea, si nici proba sportiva, problema este ca am avut media 8 la purtare intr-un singur an din liceu, si port ochelari cu dioptriile -1 si -1.05. Credeti ca reusesc sa trec, si sa nu fiu respins, tinand cont de aceste doua aspecte?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa poti candida, avand in vedere ca la media la purtare conditia este sa fi avut media generala la purtare a anilor de liceu de cel putin 9 iar la dioptrii sa nu fie peste 3.