| Pustiul551 a întrebat:

Salutare, mai am un an si termin si eu liceul si ma tot gandesc unde sa dau mai departe nu stiu ce facultate sa fac, caut ceva profil care sa ma ajute sa imi gasesc usor un loc de munca pe viitor, la birou desigur ca munca fizica nu e de mine. Ma gandeam la ASE Bucuresti pe profile economice, jurnalism cluj, sau pe profile de programare insa am auzit ca e enorm de greu si circa 25% promoveaza in cei 4 ani de facultate la programare., momentan am ceva cu ASE, ce ziceti merita ASE? happy

2 răspunsuri:
| vali4789 a răspuns:

Aha...ceva de viitor, facultatea ai timp s-o faci..ma gandeam agenti penitenciar, acolo ai ca debutant 18 mil. salariu. poate iti pare infricosator dar nu e...iti spun pe viitor pentru ca examenele au avut loc pe anul asta.

| Pustiul551 explică (pentru vali4789):

Eu cer niste pareri care unde a mers dintre voi, acuma trec cls a 12a. nu conteaza ca s-au dat examenele. cer doar parerile voastre