| AndyParaDOX a întrebat:

Pai eu as vrea sa devin un IT Manager sau ceva de genu (sa fac jocuri ). Pentru asta cred ca ar trebui sa intru la
mate. info. (la liceu ) dar nu stiu mai departe... FUNDA cine imi EXPLICA

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pai asa e, faci mate-info, eventual cu info intensiv, apoi facultatea de informatica si pe urma te specializezi si iti cauti de lucru in ce domeniu vrei - pana atunci mai e, poate te razgandesti si nu mai vrei jocuri, vrei sa faci alt fel de programe happy succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand da la liceu la mate info. restul ai sa il afli pe parcurs. iti ajung cei 4 ani de liceu sa iti faci o parere despre informatica si sa vezi cu ce se mananca