| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Tata e lăutar bun,dar nu prea are cantări, mă gândesc cât ar costa o prezentare video și promovări sa aibă multe cântări!

20 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Astfel de servicii de obicei costa de la cateva mii de euro in sus. Daca e cunoscut doar la un nivel mai mic, local, poate ai putea chiar tu sa ii faci un videoclip de promovare.

E dragut sa aud ca ai mostenit inclinatia pentru muzica de la tatal tau, chiar daca vorbim de genuri diferite.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Eu de la tata nu am moștenit nimic, eh de abia la 18 m-am apucat de muzică, și o fac mai mult de atențielaughing
Pe tiktok nu am ideii dar mă gândeam daca aș găsi în oraș pe cineva care sa îi facă cateva filmări + edit apoi sa o promoveze pe tiktok sau să promoveze pe tiktok că faza e că pe tiktok nu prinde orice

| Furnicuta000 a răspuns:

Cea mai buna promovare este pe tik tok. Si e gratis. Posteaza clipuri cu el, ceva amuzant, sa prinda la public

Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman2023 a răspuns:

Cred că din cauza tatălui tău ți de spune Guță

| nyoentox2002 explică (pentru 4evergentleman2023):

Nup,din cauza că cică când eram mic semănam cu el, un prost mi-a pus-o nici nu mai știu cine și așa mi-a rămas de când aveam 7 ani in clasa intai

| 4evergentleman2023 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Am înțeles.

Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman2023 a răspuns (pentru TornadoIDS):

Naiba știe ce îndruga că guta a fost mereu aproape alb la culoare, poate era el mai deschis la culoare cand era mic cine știe dar nu cred!
Eu pe ăla îl asasinam care mi-a pus pus așa porecla, din cauza lui ăla ii dau unii bully și acum la băiat, ii da max damage la psihic. Și eu sunt poreclit de unii în toate felurile prostii trebuie ignorați complet nici să ii saluți nu merita pe strada.

Răspuns utilizator avertizat
| nyoentox2002 explică (pentru TornadoIDS):

Eu am mai multe personalități,am momente când fac pe victima sau își varsă frustrările,ba sunt și pe misto-uri, sunt și perioade când sunt timid, perioade când sunt tupeist, depinde de situație la situația, efectiv m-am scârbit de orașul ăsta și de abia aștept să plec!

| 4evergentleman2023 a răspuns (pentru TornadoIDS):

Nu e bârfă in cazul de față.
Eu îl înțeleg că și eu sunt mai botezat in smoala ( colorat) și mi-am primit porecle grave,chiar te afectează porecle de astea și le fac și pe fete sa se distanțeze de tine că așa sunt ele majoritatea proaste cu mici excepții și apelează urechea la orice denigrare sau calomnie,batjocura in loc sa tina cont de părerea și alegerile lor personale țin de a lui alții,sunt efectiv handicapate! Dar nu toate!
Din cauza lor băiatul crede că e Frankenstein,ia scos din balamale toată încrederea cu porecle și miștouri,il înțeleg și mie îmi spuneau porecle de rahat eu de aia nici nu prea mai bag pe nimeni în seama mi se rupe că sunt perceput că fiind arogant sa învețe să îmi spună pe nume nu pe porecle că nu mai suntem la grădiniță! Eu in locul lui nici nu ii mai băgăm in seama nici pe proastele alea nici pe aia! De la un asemenea abuz,hartuire psihica poți dezvolta probleme serioase la acoperiș,și el e deja complexat de culoarea lui deși multe fete ador pe ăștia mai colorați! Sănătos la cap nu prea pare, eu în locul lui îi puneam la punct pe toți care îl batjocoresc! De aia își bat joc va vede că nu reacționează! Pai ce are mutra lui? Fiecare e cum la dat Dumnezeu, nici eu nu sunt așa de frumos, un bărbat nu trebuie sa fie foarte frumos! Culoarea nu e vina lui că o are așa nu a ales el sa fie așa deci nu ar trebui sa fie rasiat! Suntem înapoiați nu ne mai facem noi bine daca și acum rasismul e așa dezvoltat în floare și el nu e nici tigan asta e ironia așa zice el.
Dar dacă face mișto e clar că la mansarda nu e bine și are nevoie de un control. Pe aici putini sunt sănătoși. Știu foarte bine toate activitățile, întrebările!

Răspuns utilizator avertizat
| nyoentox2002 explică (pentru TornadoIDS):

Eu pe TPU nu fac mișto, fac mișto in alte situatii

| Drake21 a răspuns (pentru 4evergentleman2023):

Vali Vijelie = Vali the Storm

Răspuns utilizator avertizat
| nyoentox2002 explică (pentru TornadoIDS):

Tu nu mă cunoști! am tot felul de subiecte și întâmplări

| Davyd2001 a răspuns:

Și tata e lăutar și nici el nu prea mai are cum avea înainte, a cântat cu Dan Ciotoi, referitor la întrebarea ta. poți sa îl filmezi cu telefonul în timp ce face un cover la o cântare și o postezi pe rețelele de socializare
Ar mai fi o variantă e un grup pe Facebook care se numește "Mi-a picat nunta " unde postează numai lăutarii, poți sa dai un mesaj : caut formație pentru colaborare de lungă durată, sau poate sa spună ca e liber pentru evenimente și o sa îl contacteze cei care au nevoie de el.

| MireP a răspuns:

Nu costa nimic, faci cont pe social media Facebook/Youtube/tiktok etc. si incerci sa inregistrezi cat mai profesionist, daca omul chiar are talent va fi promovat fara probleme de utilizatori. La profil pui un numar de telefon, email, si ce alte detalii consideri relevante ca sa va poata contacta lumea pentru cantari.