| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Nu e enervant sa il pui pe Dumnezeu in fata pentru tot ce se intamplă?
Uitati o chestie! Mama are 42 de ani si ii era greu să imi spune că o să vină un făt!
Eu sunt singur momentan la parinti si am 18 ani! Mama e deja in a 4a luna de sarcină si ea nu stia de ce mereu tot o durea burta si o fost la doctor si cand o aflat ca e insarcinata o intrat in panică! O spus mama ca nu voia copii la varsta ei, dar daca asa o vrut Dumnezeu.Eu zic pur si simplu ca daca nu vrei copii nu faci,folosesti protectie nu?
Mama e stresată mai mult că din Septembrie nu se mai duce la munca si nu stie cum sa facă! Tata este lautar si aduce si el bani in casă dar faza e :Cand are cand nu are cantari, asta inseamna sa traiesti pe azi pe maine!
Apropo eu la parinti le-am spus ca la fratele/sora meu/mea sa ii puna nume rar, adică sa nu fie la colț de stradă!
Dati-mi si mie nume frumoase de fete si baieti rare si frumoase!
Se poate pune nume cu K? De exemplu daca ii baiat sa il cheme Marko si daca e fata sa o cheme Giulia!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romanii si dumnezeul lor, dumnezeu stie cand isi face treaba alta varianta e ca omul sa zica tampenii legat de el

| aditimus a răspuns:

Daca este fata Lorena si daca este baiat Theodosie