| Geo14 a întrebat:

Liceul Radu Greceanu din slatina?
ce parere aveti?
ce profile sunt?
cu ce medie se intra?
cum sunt copii? sunt in clasa a 8a acum si m'ar tenta Radu Greceanu.
Din cate am auzit eu e liceu bun.Cine e acolo imi poate spune si mie mai multe sau cine stie. Funda pentru cele mai multe informatii.

4 răspunsuri:
| Anca_6108 a răspuns:

Buna! Eu sunt din slatina sh sunt tot in clasa a 8a la C.N.I.M.

Profilele sunt la fel ca la mine la liceu

Acestea sunt:
-mate-info
-stiinte ale naturii
-filologie:bilingv engleza sau bilingv franceza

Daca vrei mai multe detalii despre scoala intra aici http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=31006

Sper ca te-am ajutat... funda?

| Hassel a răspuns:

Cauta liceul pe edu.rowinkingacolo scrie toate informatiile de care ai nevoie...si ai mai putea sa incerci pe site-ul inspectoratului scolar din judetul tauwinkingSucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt acolo si este foarte bine profesorii nu sunt exigenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreua raspunsu zici azi