| Srm932 a întrebat:

Salutare TPU! Aproape termin Facultatea, specializare Kinetoterapie și motricitate speciala, însă eu vreau sa încerc in sesiunea aceasta de înscriere la Câmpina. O sa ma ajute faptul ca am aceasta facultate in M.A.I?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai facultate terminata, te poti angaja in M.A.I. sau M.A.N., direct pe rang se ofiter, pe specializarea ta.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu siguranță da, faptul ca ai o facultate te va ajuta peste tot si aici si in strainatate