| Luci129 a întrebat:

Ce se poate intampla daca am media scazuta la purtare in ambele semestre? Se poate sa nu mai intru la facultate?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu mai poti intra cred la cadrele de la M.A.I (politie, jandarmerie, pompieri etc.). Dar cred ca la facultate nu are treaba... cel putin la majoritatea, conteaza doar media de intrare.
La mine la facultate nici nu mi-a cerut fisa cu mediile mele din liceu (unde scria si nota la purtare), pur si simplu diploma de bac si atat.