| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza la intrarea la orice facultate daca am avut media scazuta la purtare in vreun semestru in liceu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Media la purtare nu conteaza, indiferent de facultatea la care mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca la Politie figureaza nota la purtare pe care ai avut-o la viata ta. ei nu se uita DE CE ai avut sub 10, pentru ei e ca un cazier. dar la alte facultati, nu stiu sigur. la inginerie sau phihologie nu cred ca dau ei pe cineva afara in suturi pentru asta. dar la astea care tin de politie si de tara noastra, da, conteaza! tu intereseaza-te si de acest aspect legat de admiterea la facultate

| Own3r a răspuns:

Nu conteaza.