| chim95 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o scurta intrebare pentru voi. Cine stie ce studii trebuie sa urmezi ca sa poti practica meseria de medic homeopat? Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai...dupa cate stiu eu, facultatea de medicina daca te refereai la asta.

| Takeen a răspuns:

Trebuie sa faci cursuri de hemopatie.

| chim95 explică:

Orice profil din cadrul facultatii de medicina (de exemplu: balneofiziokinetoterapie si recuperare) este bun sau doar medicina generala? Multumesc mult pentru raspuns.