| eunustiucefac a întrebat:

Salutari! Am de gand sa merg la facultate in Bucuresti, insa o sa trebuiasca sa ma intretin singur( asta vreau, desi parintii m-ar putea ajuta macar cu jumate din cheltuieliile lunare ). Cat face pe luna un chelner in Bucuresti cu program part time? Dar un job part time la Zara/Bershka etc magazine haine?

1 răspuns:
| tanasevlad91 a răspuns:

Salut,sunt din Brasov dar cred ca se aplica si pentru Bucuresti ca nivel de salari, ca si chelner in Bucuresti part time, ai avea salariul net maxim 600 lei in fuctie de cate ore vei lucra, legat de tips, difera in functie de zile, sarbatori, zile frumoase zile ploioase in functie de lume, cred ca lunar pentru 80-90 ore lucrate 1300-1500 lei, depinde desigur, la zara /bershka cred ca nici jumate din ce faci ca si chelner, daca esti dispus sa lucrezi in conditi de stres merita sa te bagi chelner, bafta