| anonim_4396 a întrebat:

Se face bani din a fi reprezentant Avon? Cum merge?

8 răspunsuri:
| angella1972 a răspuns:

Primesti un procent din vanzari.merge ca venit complementar, dar nu te imbogatesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Își scoți produsele tale mult mai ieftine sau gratuite, asta în funcție de vânzări.
Nu te îmbogățești.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In defavoarea firmei n-ai sa poti niciodata.

| vilmaristul a răspuns:

Daca ai putere de convingere si ti faci o,, clientela", cred ca da, iti iese si tie ceva substantial, si apoi cu timpul iti ei cativa distribuitori care iti aduc alti clienti s. a. m. d.

| Christyne a răspuns:

Eu am fost dar am renuntat.Depinde si de coordonatorul pe care il ai.Eu zic mai bine sa te bagi la Metropolitan Cosmetics.
Uite un link:
http://www.ejobs.ro/......40184/arch
Ai toate informatiile necesare acolo:)
Succes!

| lary_2243 a răspuns:

Da. Poti face bani din a fi reprezentant AVON prin doua modalitati. Una la mana ca iti face reducere la unele produse si poti sa le vinzi mai scump si a doua la mana este ca nu ai de platit tot pretul ci doar 80%.

| deussa a răspuns:

Daca te intereseaza sa te faci reprezentanta la metropolitan te astept pe id ul metropolitan_info1... poate te pot ajuta cu ceva... oricum incearca poate o sa ti placa... te astept

| barbie_4341 a răspuns:

Eu am fost si iti spun sincer nu e asa bine, se intampla de multe ori sa pui bani de la tine pe care nu imi mai recuperezi niciodata, si in plus comisionul este destul de mic