| Georgd a întrebat:

Se mai găsesc locuri de munca în străinătate pentru cupluri? Dacă da, unde? Ce bani?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În străinătate este greu să ajungi dacă nu ai cunoștințe care să-ți asigure măcar locuință ieftină. Locuri de muncă sunt destule, dar fără calificări poți lua maxim 1500euro.

| Lukasssz a răspuns:

Da.Acum depinde, aveti doar liceu sau si facultate? Baga un ochi si aici : https://www.ejobs.ro/

| Mirel4412 a răspuns:

Ce inseamna la tine loc de munca pentr cupluri? Publi24 are o sectiune de cupluri, poate te ajuta.