| Lussy2 a întrebat:

Se merita sa iti iei un iphon? scuze de categorie

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Bani sa ai.

| NoName8 a răspuns:

Nu prea, iti spun din proprie experienta ca nu. esti dependent de site-ul lor, nu ai aplicatii f multe, daca vrei sa le descarci trebuie sa platesti, mai ales ca nu poti descarca mai mari de nu stiu cati mega. mai bine iti iei un Samsung galaxy S sau un optimus black. sunt si mai ieftine si mai practice.

| Kiddzutsa a răspuns:

NU!
Inainte de iphone, e BlackBerry, ia-ti BlackBerry, ai tot ce vrei si e mai la modastraight face, e rezistent si e si frumos thinking
Pnm`, acum cum vrei, eu zic ca, 90% din populatie au BlackBerry, iar din cei 10% ramasi 9% ar alege tot bb [BlackBerry]

happy:*!

| djandrei a răspuns:

Daca sti sa ai grija de el da se meritawinking
si apropo vezi ca sunt foarte pretentioase. nu ai voie sa il schepi pe joc ca daca l-ai scapat poti sa il uiti nu ai voie sa il ti intru-n buzunar stramt cum ar fi blugi ca se strica displayu si iar poti sa il uiti nu ai voie sa il pui in poseta si sa mai ai ceva care se poate sgaria acolo ca la fel poti sa il uiti. poti sa il pui in poseta dar sa aiba husa special pentru elwinking

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Da. daca esti mai tot timpul pleCata... ca ai internet, dar daca nu. nu cred ca e chiar asa de rezistent love struck =x funda? plss :*

| GeorgeX81 a răspuns:

DA,intr-adevar este un telefon foarte sensibil, daca l-ai scapat nu mai ai ce face...costa destul si sa-l repari.Ecranul,de asemenea este sensibil:de obicei posesorii il tin in husa
. Precizez inca ceva:desi nu sunt posesor de iphone,stiu ca nu ai voie sa sa bagi muzica, video, poze pe telefon.Trebuiesc cumparate din AppleStore(iTunes).
Aaah, si la pretul unui iPhone 3g/s sau 4 iti poti cumpara un HTC nou.(HTC Desire,HTC Wildfire,HTC Desire S, HTC Wildfire S, HTC Sensationbig grin)sau un Samsung Galaxy S2 la acelash pret poate chiar mai ieftin! Au ramas mult in urma cei de la Apple.ACUM FIECARE CU PAREREA LUI!