| maxshony a întrebat:

Se merita sa ma angajez ca agent de paza?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merită că ai un loc de muncă, o carte de muncă, un salariu motivat (cât de cât).
Pa, pa.

| ElenaSA a răspuns:

Daca iti place meseria asta, da. Daca ai studii superioare si experienta, nu.Meseria de agent de paza implica si niste riscuri.

| Ion976 a răspuns (pentru ElenaSA):

Ce riscuri? Dacă se fura pe tura ta or sa te ia la întrebări un pic da oricum îs camere de filmat deci nu e problema. Numa salariu mic.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Depinde ce studii ai ca daca ai studii bune si esti cat de cat priceput nu se merita. Si firma mea angajeaza operator dar este din buic, acuma tu nu stiu de unde esti si ce studii ai

| Ion976 a răspuns (pentru MeConstantine):

Sa ști ca în ziua de azi te angajează ( bine la început pe post mai de jos ) fără niciun studiu ca agent de paza! Da salariul e mic plus ca stai continuu în picioare + ore suplimentare...