| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Se merita sa merg pe mate-info si sa invat mai mult? Adica vizavi de meserii. Ar merita sa fac asta?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu stii daca merita... e viata ta, va fi cariera ta, va fi munca ta

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca nota ta de la matematica la evaluarea nationala e 5, n-o sa te descurci absolut deloc la mate-info.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

| MJo a răspuns:

Merita sa faci ceea ce iti place. Intre timp, imbini utilul cu placutul.
Daca esti pasionata de materiile umaniste, nu ai ce cauta la mate-info si invers. Daca ne gandim la bani, profilul real este mai profitabil. Insa tu alegi: faci banul sau banul te face pe tine. Dar mai important este cum