| denrazvan a întrebat:

Daca merg la mate-info voi face mai mult info sau mai mult mate?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aurelgabriel a răspuns:

Pai din moment ce profilul se numeste mate info, teoretic informatica se bazeaza pe multa matematica.Deci o sa faci mai multa matematica decat la profilul la care esti.Nu cred ca o sa faci mai putine ore de matematica, insa numarul lor o sa fie mai mare cu o ora sau doua in plus decat informatica sau pur si simplu o sa fie egale(o balanta intre ele).