| andrei733 a întrebat:

Slut, Mia incarcat cartusele de la imprimanta si cand ceva de pe internet (alb-negru) trage in dungi, iar pe color nu am probleme.Care e problema?

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

La a cata incarcare e cartusul de negru? nu merg incarcate la nesfarsit.
si se mai si strica.
incearca sa ii dai curatare cartuse, daca are imprimanta asa ceva

| IAOIADNAA a răspuns:

La unele inprimante nu merge bine sau chiar deloc atunci cand reincarci cartusele, iti recomand sa cumperi unel noi sau macar alb-negru daca zici ca, color n-ai probleme.

| moysik a răspuns:

Vezi ce tip de imprimanta ai.o prietena are o imprimanta EPSON color si nu merge pe cartuse reincarcate si nu functioneaza decat daca are toate culorile(nu merge negrul fara celelalte culori)...asta se intampla cand cumperi o imprimanta ieftina. incearca sa schimbi cartusul