| Andiiiii a întrebat:

Salut happy Am cumparat imprimanta Canon mp280 si imi da o eroare E-1-3 am incarcat cartusele si nu mai vrea sa traga nimic nici color nici alb-negru! Help my please cum pot s-o fac? Dau Funda!:d

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Trebuie o resetare la cartuse, iar resetare se face in felu urmator. Tine apasat pentru cateva sec butonut STOP si RESET. iar daca cumva apare iar procedura trebuie repetata iarasi si pentru cartusul color

| Andiiiii explică (pentru itsoft):

Pai si care e butonul RESET?thinking