| Costitzu a întrebat:

Spuneti-mi niste meserii la care se castiga bine.Adica sunt la un liceu cu profil Turism si alimentatie. dupa vreau sa fac o facultate. Ce facultate sa fac.pentru a avea un trai bun?

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

Facultatea nu iti garanteaza un viitor stralucit.Doar daca te specializezi pe inginerie, medicina, informatica si pleci afara.aici se plateste sub orice critica.In tara bani frumosi iau specialistii It(specialist software daca iti place info) sunt ff cautati. Poti sa dai la protectia consumatorului si sa te faci inspector opc(legat de alimentatie)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politician,hot,escroc, functionar la stat dar sa fii femeie, patron care nu-si plateste angajatii sau trage statul in piept.sant doar cateva.sau curva,feminina,masculina.tu faci pretul, tu executi, tu-iti cheltui banii.