| nik14 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva Job-uri ce necesita diploma de bacalaureat.

Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Fizician in inginerie nucleara si nanotehnologie LASER. Asta sigur are nevoie de diploma de BAC...

| ElenaSA a răspuns:

In orice domeniu este nevoie de aceasta diploma. Este o prima conditie, dar ea trebuie insotita de cursuri, alte studii in domeniu, de experienta, de pricepere in domeniul respectiv.

| Sorin3d a răspuns:

Sincer? Asa sunt si eu cu bacul luat si diferenta e doar o foaie si asa pentru tine. E important ce stii sa faci!