| blackumafia a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste meserii cu salariul minim de 2500-3000 lei.sunt dispus sa fac orice meserie...cand voi creste. vreau doar sa ma axez de acum pe una sa stiu ce studii sa urmez.plz

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Axeaza-te pe ceva ce iti place si devino cel mai bun in ceea ce faci. Vor curge apoi banii garla. Dar trebuie sa iti placa si sa fii dispus mai departe sa muncestihappy. Mult succes!

| DanielW a răspuns:

In contabilitate sau inginer in constructii. am prieteni care iau 5000 de lei pe luna, dar iti trebuie facultate!