| Andreea201012 a întrebat:

Spuneti-mi si mie statusuri create de voi originale. Fundita

Răspuns Câştigător
| Rose9 a răspuns:

Sunt ca o stea cazatoare, cand cineva o loveste si o doare, se prabuseste si moare...sad

Ca Soarele si Luna, eu sunt doar ca una, azi poate fi frumos si caldura, maine poate fi plin de ura.straight face

Simteam ca am cazut din Rai, dar mi-am dat seama ca totul a fost un miraj. S-a sfarsit, s-a spulberat ca stropii de ploaie care ating pamantul.sad

Cand simti ca nu mai ai nevoie de nimic si ca totul e perfect, se prabuseste totul peste tine...sad

Cand simti ca esti cel mai fericit, trebuie sa te astepti si la cel mai trist moment. Deoarece lumea zice ca opusele se atrag si trebuie sa se afle opusele impreuna.sad

5 răspunsuri:
| iony_2997 a răspuns:

-Io ma chinui sa fac status asta si tu te uiti la el de il julesti ia ca iti dau eu un buzz dala pervers ca pe messenger
-Cand viata iti intoarce curu profita de ocazie si f***olaughing
-Capra cu 3 iezi avea 3 iezi (sec rau)laughing
Daca ma mai gandesc iti mai ziclaughing

| Twitter a răspuns:

„Kill yourself or die trying!"

| iulvas a răspuns:

Da ca dragoste nu e...atunci...facem!tonguebig grin

| noname_9826 a răspuns:

Atunci cand o femeie iubeste cu adevarat, isi insala barbatul. Daca nu, il paraseste pur si simplu!

| TrustNoOne a răspuns:

Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!