| Andreea201012 a întrebat:

Spuneti-mi si mie statusuri create de voi originale. fundita:X:*

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Astea le-am creat eu:
Crezi ca ma doare daca esti cu ea? crezi ca ma ranesti? grestit iubithu mai rau te amagesti

azi e o zi mai nasoala dar maine poate nu

ma uit la telefon nu ma suna,il sting si imi zic in gand nu ii pasa de mine
Viata e un drum,care toti trebuie sa m
ergem pe el,daca nu mergi pe el,viata ti se va destrama,tristetea e o floare fara apa,prietenii care te tradeaza sunt niste pini rupti.
NU TE INTRISTRA ATUNCI CAND ESTI TRADAT(a)!

Rozul e culoarea fetei,albastrul e culoarea cerului iar rosul e culoarea inimii.

Nu te gandi la tristete,gandeste-te la momentele fericite,nu mai te gandi ca esti determinat,gandeste-te esti un om respectat,nu te lasa dus de iubire,lasa-i pe ceilalti sa te iubeasca,asa cum ar trebui sa fim toti.
NU TE SIMTII DETERMINAT(a)!

Nu renunta doar daca cineva o i-a pe calea rea,nu te intistra doar daca cineva te va jena, asta este viata, cu nori si cu soare, nimeni nu te obliga sa faci ce vor vrea.
NU RENUNTA LA ORICE
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "
Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "
Zimi se poate in toate sa fi tu… zi si noapte iti simt aproape sufletul "
funda?

pa, pa

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

In viata am invatat ca trebui sa zambeti si cand vezi rahat pe drumul...Chiar si la unul cu picioare ca tine.

Si poate ca nu sunt singura pe lume.
Si poate ca am prieteni care sunt langa mine la greu.
Si poate ca acei prieteni chiar ma iubesti.
Si... Sunt SIGURA ca n-ai ce cauta in viata mea.

Taci si Zambeste./Shut up and Smiley.

Love is a drug.You are my love.

Zboara cu ochii inchisi, sa nu ii vezi pe cei care trag in tine.

happy Pe moment laughing
Sper sa apreciezi, mi-a luat cateva minute...merit FUNDA?