| Andreea201012 a întrebat:

Spuneti-mi si mie statusuri create de voi originale. fundita

Răspuns Câştigător
| AngelaZero a răspuns:

In rai se zice ca poti avea ce vrei, spre exemplu tigari...dar daca raiul e sus, sus nu e oxigen, cum iti aprinzi tigara?

frigul si durerea te fac sa te simti viu, dar caldura si iubirea sunt cele care te fac sa te simti uman

brb. am adormit cu capu pe tastatu...asdfghjklzxcvbnm

nu exista iubirea, doar motiv de a bea si nu exista zile bune, doar zile in care nu te intreaba nimeni nimic.

brb. m-am pierdut in muzica. sunt in D:\My Music asteapta panagasesc C:\Program Files\Yahoo\Messenger

brb beau cola cu mentos-uri. daca nu raspund inseamna ca i-am dat de baut si tastaturii.

nu jigniti animalele! cainii sunt loiali. pisicile sunt afectuase. soriceii sunt amuzanti. pasarile iti arata cum sa zbori. panterele te fac sa te topesti pe picioare. BAIETII nu sunt animale, sunt plante.

ma uit la filme. daca dai buzz aplic pe tine ce vad in filme.
p.s.: ma uit la friday the 13th si hellraiser

dnd. am sobolani pe tastatura. nu-mi scrie ceva ca astia iti raspund incoerent. serios.

ai ceva de zis du-te la otv, nu ma intereseaza de dramele tale.

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Cand pleci la lupta cu sufletul deschis, te intorci cu el ciuruit de gloante! Inventat de mine tongue

| xamix a răspuns:

DND, stau in cap nu dati buzz ca ma dezechilibrez