| Florentin90 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca conoasteti vreo agentie de recrutare serioasa pentru munca in strainatate.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Vezi la adecco

| lonewulf a răspuns (pentru Alexandru0007):

Chestia e ca si eu vreau sa ma tira, ca nu mai e de stat aici. Am auzit de hat ani de Adeco. Esti sigur de ei? Sau te iau si astia cu "trimite cv-ul si te sunam noi" Adica...p***

| Florentin90 explică (pentru Alexandru0007):

Sti pe cineva care a reusit sa plece cu ajutorul Adecco? Adica este sigura firma sau nu?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Florentin90):

E serioasa.am auzit numai lucruri bune despre ei

4 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Salut.Iti dau un sfat, nu te baza niciodata pe agenti si firme de plecat in strainatate. Poti fi pacalit foarte usor.Mai bine cauti vreo cunostinta, ruda...ETC si pleci la loc asigurat.Salut,multa bafta