| Claudiu2011 a întrebat:

Stie careva cand apar locurile pentru sgv cu aproximatie? va rog sa raspunda doar cine stie ca m-am saturat de raspunsuri gen nu stiu...nu si au rostu alea sunt stupide.va multumesc si dau fundita celor care imi spun si stiu

1 răspuns:
| sagetator a răspuns:

Urmareste site-ul oficial. pana la sfarsitul lunii se afiseaza totul. am un coleg care doreste sa urmeze SGV dupa terminarea liceului (suntem a12-a) si l-am auzit spunand asta, ca pana la sfarsitul lunii se afiseaza toata programa 2011