| Sunshine123 a întrebat:

Stie cineva ce studii trebuie sa ai pentru a putea lucra la AJOFM? Si pe ce pozitii?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca femeie de serviciu sau portar trebuie sa ai liceul terminat + pile bune.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai musai facultate (ASE sau Drept) si cativa ani de experinta in munca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Admnistrație publică, drept.

| cehos69 a răspuns:

Depinde cat de bine il multumesti pe cel de sus, ce dracu e atat de greu de inteles faptul ca locurile la stat sunt date politic si se impart intre neamuri, prieteni, etc