| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca exista persoane in Gl care dau meditatii la desen pentru admiterea la arhitectura?

1 răspuns:
| SemicercPregatireAdmitereArhitectura a răspuns:

Buna seara,
Suntem o echipa de tineri arhitecti care pregatesc elevi de clasa a XI-a si a XII-a pentru admiterea la arhitectura. Tinem lectiile intr-o galerie de arta privata in Bucuresti langa Gara de nord si Universitatea Nationala de Arte. Cursurile se tin sambata si duminica de la ora 9 la 14, pentru ca elevii care nu sunt din Bucuresti sa poata sa vina.
Pentru mai multe detalii, vizitati pagina noastra de Facebook https://www.facebook.com/semicercarhitectura
www.meditatii-la-arhitectura.blogspot.com
semicerc@gmail.com
O seara frumoasa,

echipa Semicerc