| Theonnnnn a întrebat:

Sunt clasa a 11-a sem 2 si as vrea sa dau la arhitectura dar pana acum nu am facut meditatii la desen si nici cine stie ce talent la desen (peisaje, persoane etc). Vreau sa dau la design interior dar nu stiu daca-i prea tarziu sau nu. Parere?

2 răspunsuri:
| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Din pacate ar trebui sa ai viziune si talent la desen deoarece te pune sa faci un bloc/o casa/o camera iar tu nu stii

| Claudia45 a răspuns:

Din păcate e mult mult prea târziu. sunt la liceul de arte și am prieteni la arhitectura și design
Ce fac nu se învață de pe o zi pe alta
Dar dacă știi ca ai talent și ești stas atunci cu tupeu?