| Alin4uuu a întrebat:

Stie cineva daca firma de recrutare BRG office din Cluj daca e serioasa? sau daca a plecat cineva cu ei?

Răspuns Câştigător
| Emin90 a răspuns:

Si pe mine m-au sunat astazi, mi-au trimis un mail cu oferta lor numai ca costurile sunt enorm de mari, iar la salariul meu actual de lucrator comercial imi este aproape imposibil ca sa le platesc. As vrea sa aflu si eu cat de serioasa este firma ca sa stiu daca se merita sa platesc aproape 2000 GBP sau nu...

2 răspunsuri:
| Alin4uuu explică:

Va rog nu raspundeti la misto ca sa va aflati in treaba

| ruben11 a răspuns:

Daa...am fost este foarte serioasa