| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca ma pot inscrie si la taxa si la buget la postliceala Fundeni (Buc) atata timp cat platesc toate taxele care mi se cer? Si daca e sa intru la buget as dori sa renunt la locul de la taxa. Se poate face asta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vad de ce nu s-ar putea face dar cele mai bune si sigure informatii le obtii de la scoala, aproape sigur ca au un regulament in acest sens.

| PeFuga a răspuns:

Cel mai bine ii intrebi pe ei direct sau cauti pe net regulamentul lor daca exista asa ceva. Ce pot sa iti spun este ca atunci cand te inscrii la facultate de exemplu bifezi ca vrei sa fii la buget, iar daca in momentul in care se fac repartizarile nu ai medie de buget vei trece automat pe lista pentru taxa (in limita locurilor). Dupa aceea, daca dintre cei cu medii mai mari ca tine se mai retrag destui oameni, ai posibilitatea de a ajunge pe lista de bugetari happy