| ICosmiin a întrebat:

Stie cineva daca se plateste ca sa intri pe post de asistent farmacist? De ex acum sunt la scoala postliceala si cand o sa iau diploma o sa pot sa ma angajez fara sa platesc bani? Am inteles ca asistentii medicali generalisti platesc o anumita suma de bani pentru a intra pe post. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Aia e mita!
Insa stiu farmacii care cauta farmacisti. Cei mai multi prefera sa lucreze in fabricile de medicamente pentru ca sunt mai bine platiti.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă e cerere mare, da

| dinaprilie a răspuns:

Bineinteles ca se da spaga intr/o tara saraca ca a noastra.

| brokxy a răspuns:

La farmacie nu am auzit dar da cei care vor sa lucreze la spital platesc si 5000 de lei mita pentru un post... poti sa Fi cat de bun fara bani nu te ia

| 13kill13 a răspuns:

În teorie nu. În practică...se practică din ce am auzit. Sunt curios să văd care recunoaște...