| Ghitahoinaru a întrebat:

Sall. As vrea si eu sa stiu unde se da proba sportiva pentru liceul militar si ce timp trebuie sa scoti la rezistenta. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| radish a răspuns:

Proba sportiva pentru liceul militar se da la liceul la care ai dat, la rezistenta trebuie sa scoti in 4 minunte 1000 de metri!

2 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Toate probele se dau in cadrul liceului. la cea medicala trebuie sa ai dosarul perfect(altfel ai putine sanse).iar cat despre cea sportiva am un prieten care a dat deja probele, a scos timp f bun la toate(face pregatire cu un prof de 3 ani) dar, din cauza ca ai sai nu au avut bani sa le dea(mita pe scurt) lau respins. mita e can 2000-4000 euro. am vrut si eu sa incerc la liceu dar daca ma duc sa le dau cu siguranta nu trec si o sa am moralul la pamant. mult noroc la inscrierewinking

| Ghitahoinaru explică:

Am intrebat unde se da proba sportiva si cetimp trebuie scos la rezistenta