| Dextra a întrebat:

Stie cineva unde se pot face cursuri de autopsier (exclus Bucuresti), costul si durata cursului?

5 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

La ce te referi cand spui autopsier? sper ca nu la cei care fac autopsii.

| Dextra explică (pentru unprietenaproape):

Nu, ma refeream la Biblie straight face

| unprietenaproape a răspuns (pentru Dextra):

cei care fac autopsii se numesc medici legisti. nu au facut doar un curs. au invatat 6 ani medicina generala plus ati inca 5 specializarea asta
http://www.tpu.ro/......multumesc/

| Dextra explică (pentru unprietenaproape):

Pentru Asistent Autopsier sunt necesare alte studii.

| Ligia_Slavu_1978 a răspuns:

Vreau sa fac un curs de asistent autopsier. Cum trebuie sa procedez? Sunt din Bucuresti si am terminat Carol Davila sectia AMG