| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung autopsier? astept raspuns de la cineva care chiar stie despre ce este vorba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandra_Dinu_1994 a răspuns:

Nu este nevoie sa faci medicina trebuie doar sa urmezi un curs de specializare

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa urmezi medicina, cu specializare "medicina legala".

| NemNUZ a răspuns:

Multi sunt ca tine si multi ajung in Italia, Spania la spalat de strazi PS domnule doctor grabestete ca poate pierzi si locurile care au mai ramas

| UNcopac a răspuns (pentru NemNUZ):

Ce vrea sa insemne raspunsul tau?

| NemNUZ a răspuns (pentru UNcopac):

Vreau sa spun ca multi vor sa ajunga ceva dar nu reusesc,(vreau sa zic sa inveti bine ca o sa gasesti greu locuri la facultate)

| denyprodan a răspuns:

Nu te faci "autopsier" ci medic legist, urmand facultatea de medicina iar apoi te specializezi pe medicina legala.