| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca seful are intotdeauna dreptate?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Depinde de sef! al meu daca ii aduc argumente ca nu are dreptate si sunt bine fondate e de acord! si ei sunt oameni si mai pot gresi!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si daca un sef, spre exemplu reduce salariul de la 1000 de lei, la 500 de lei, iar tu il intrebi: " pai de ce sefu'? ", iar el iti raspunde " fiindca asa vreau eu ". Inseamna ca e indreptatit sa faca asta?

| BellaKiოNana a răspuns:

Da big grin si daca intirzie spune ca'' sheful niciodata nu intirzie, dar se retine ''big grin

| thecakeisalie a răspuns:

Asta e treaba cu orice ierarhie, tati. Oricine e deasupra ta in rang, te controleaza.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Da, de aceea imi dores sa fiu sefa.

| JustMeNck a răspuns:

Da happy

| Katherineeeeee a răspuns:

Daaaa>big grin

| alexandra2222 a răspuns:

Da.

| GheniusV a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa