| andreea1613 a întrebat:

Stiti vreun progam in care ma pot inregistra cat mai profesionist.Adica sa nu se auda fel si fel de zgomote. Si mi-ar fi de folos un program in care pot pune muzica peste un video.
P.S vreau sa ma inregistrez in timp ce cant o melodie si vreau sa se auda si melodia foarte bine.

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Fl Studio e cel mai bun da dureaza pana iti dai seama cum se facelaughing
Ca sa pui muzica peste un video merge si cu Windows Movie Maker dar depinde ce video, adica ce format

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai mai intain iti trebuie un microfon performant, cu filtre happy

| matesanosa a răspuns (pentru Trynda):

Si continua mai departe sa arati cat de cat..si pe deaasupra sa ai voce!happy

| Trynda a răspuns (pentru matesanosa):

Pai da, nu mai zic ca trebuie sa ai si talent sa canti. Daca e prima data cand canti iti recomand si microfonul de la casti.
Oricum nu cred ca si-ar permite ea un microfon profesional de care zice ea. Alea costa mai mult decat ti-ai putea imagina.

| vatco a răspuns:

Ca sa faci o inregistrare profesionista ai nevoie in primul rand de un microfon profesionist.degeaba ai program daca te inregistrezi in hol cu microfonul de la telefon.Foloseste suita Adobe, este in top.pentru audio ai Adobe Audition si pentru editare video profesionala ai Adobe Premiere. Daca ai video-ul facut poti inregistra direct in Premiere.

| Mgautier a răspuns:

Cubase frate sau Fl Studio
Succes

| MihayJupanu a răspuns:

Http://bandicam.en.softonic.com/ acesta este cel mai bun program de filmat si iti recomand sa il folosesti cu incredere