| Andreea9222 a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare ce necesita mai mult timp a rasp dar va rog sa ma ajutati cu un rasp cat mai complat si corect. funda+vot+toata recunostiinta mea
Dati-mi cat mai multe detalii despre urmatoarele facultati:fac farmacie(tm), fac jurnalism(tm), ise/ase(finante-banci, tm) si fac de farmacie(cluj), facultatea de jurnalism(cluj), ise/ase(finante-banci, cluj).
Cand zic detalii ma refer la:nr loc fara taxa, ani de studiu, cum se face admiterea, cat de grea este facultatea, ce as putea face dupa ce termin si daca este cautata sau nu acea meserie in RO.

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, toate aceste amanunte le gasesti pe google. Scrii numele facultatii care te intereseaza si apoi intri pe site-uri. Acolo vei gasi toat ce te intereseaza despre facultatile dorite de tine. Sunt mult prea multe facultati si prea multe amanunte ca sa ti le putem da noi.

| Mariusssss a răspuns:

Intra pe site-urile lor. E simpluhappy