| pufo69 a întrebat:

Sunt a 8-a in MD, examenele le am anul viitor, deci nu stiu ce medie voi avea, dar in jur de 8. Ce licee sau colegii cu bursa (cit o sa fie?) din Romania imi puteti recomanda? Si unde as putea depunde documentele in MD sa vad daca sunt sau nu admisa?

1 răspuns:
| Michelleolivia032 a răspuns:

Mai nou mediile de admitere sunt foarte mici, sunt cazuri în care unii elevi au întrat anul trecut cu 6.25 la colegii de prestigiu, iar acum un an cu 7, 22... Excepție fiind mate-info.