| Iulia1805 a întrebat:

Imi puteti spune ce fel de subiecte au examenele de la Tonitza? Cei care au intrat anul acesta..si cu ce medie as putea intra? E greu examenul? Funda

3 răspunsuri:
| Dandelion7 a răspuns:

Pt. ce clasa vrei sa dai? Te referi la examenul pentru. admitere? La liceul " Tonitza " din Bucuresti? Spune-mi si-ti spun cum a decurs examenul la mine.

| laurux2000 a răspuns:

Pai dai proba la desen(natura statica) si alegi intre pictura si modelaj(de obicei, compozitie dinamica)

| Iulia1805 explică:

Voiam sa zic examenul eliminatoriu...