| anna14 a întrebat:

Sunt clasa a 8a si vreau sa intru la liceul c. a rosetti puteti sa imi spuneti orice stiti despre el daca are uniforma programul(la ce ora se intra si iese) cum sunt profesori cum este scoala si cu ce medie s-a intrat anul trecut, multumrsc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca sunt baietii misto,cate pitipoance sunt,cine cu cine e combinat/a, cand e ba; u; bobocolor? da a boboacelor, mai sunt virgine in liceul respectiv? da virgini? oooofff atate informatii? de unde bre? de unde?

| anna14 explică (pentru anonim_4396):

Nu e obligatoriu sa raspunzi la toate si nu ma intereseaza ce ai spus tu acolo asa ca spune la altcineva, mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi sunt interesante.degeaba spui tu.parca eu nu stiu.