| danielalex a întrebat:

Sunt din Bucuresti, si as vrea sa ma angajez pe timp de vara, stie cineva ceva? am 17 ani

9 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Http://www.red-studio.ro/? gclid=COX2n9P77LACFYrP3wodhxHsuw

asta daca nu ai chef de dat cu matura prin restaurante, poti fi picol la o terasa sau pe santier sau sa imparti pliante,
Cumapara ziarul de angajari si vei gasi.

| Lowkee a răspuns:

Strigi si tu pe strada ''fiareeee veeechi looooooom fiareee veeeechi''

| danielalex explică (pentru Lowkee):

Ba daca esti prost de ce drk mai lasi comentari fara rost? doar asa sa arati ce replica are mata la " serviciul " ei

| Lowkee a răspuns (pentru danielalex):

Pai eu ti-am dat o idee, tu mi-ai raspuns fara rost. eu sa te ajut, si tu ma-njuri. cand treci la treaba, sa-mi spui cum se castiga, poate o conving si pe mata

| danielalex explică (pentru Lowkee):

Sa o pupi in cur pe mama mah, hai nu mai lasa comentari de **** ca iti dau report si iti inchide si contul!

| Lowkee a răspuns (pentru danielalex):

Pai ti-l inchide si tie laughing)))

| danielalex explică (pentru Lowkee):

Hai gata laughing

| Lowkee a răspuns:

Nu, m-am gandit ca aia din avatar e fata ta si asta ti se potrivea cel mai bine

| danielalex explică (pentru Lowkee):

Si ce idiot esti, asta e un personaj dintr-un film! eu sunt roman nu fac copii ca voi tigani la 17 ani uni si la 10 ani