| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din timisoara si as vrea sa ma angajez undeva doar de dupa masa.am 17 ani. m-ar angaja undeva?happy

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te prin complexul studentesc si citeste cu atentie anunturile de pe stalpi si panouri, poate gasesti ceva la vreun xerox, sau local unde se mananca, etc... Mai sunt si firme care cauta sa distribuie fluturasi pe strada, sau in cutiile postale! Cauta, intreaba pe toata lumea, nu stii de unde poate aparea ceva! Success!

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La SC scuipa in dunare.

| Bucatarul.com a răspuns:

Sa imprastii oferte pentru diferite magazine gen Billa, Carrefour, Altex, etc. (se poat livra la orice ora vrei tu, numai sa le duci)

| alexandra_3253 a răspuns:

La un club...bar...ceva...nu stiu exact... dar dc nu mai astepti tu pana faci 18 ani sh te duci unde vrei tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miram-as sa-ti raspunda cineva, gandeste-te la ce stii sa faci, cauta in anunturile de la A-Z sau pe net, daca n-ai gasit nimic, o iei usor pe jos si intrii din magazin in magazin, am doi adolescenti in bloc care daca raman fara fonduri merg din magazin in magazin si intreaba, zilele trecute l-am vazut pe unul spaland geamuri, ce faci mai aici? tanti spal geamuri imi da 20 roni pe zi, daca spal pentru 4-5 magazine chiar dacami dau 10 lei tot imi convine, asa ca nu tine nasul pe sus, sa muncesti nu este o rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ai dat stupid pentru ca ti-am spus sa speli geamuri sa stii ca si eu am spalat, si acum sunt la a doua facultate, marga draga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alllinna, sa stii ca nu eu ti-am dat stupid happy oricine de pe site are dreptul de a vota raspunsurile.nu am fost eu aceeahappy